Artykuł informacyjnyNews

Kolejna edycja akcji “Dobry słuch w prezencie na święta”5 min na czytanie

0

Tak jak obiecali, tak zrobili. Po raz kolejny Nowotomyska firma a.d.audio we współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Nowym Tomyślu oraz firmą Starkey przekazała zestaw aparatów słuchowych osobie wytypowanej przez OPS. Tym razem akcję nazwano „Z a.d.audio dobry słuch nie tylko od święta”.

– Nawet nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego jak wiele satysfakcji może dać taki gest. Zeszłoroczna edycja nauczyła nas, że warto bezinteresownie pomóc jeśli ma się taką możliwość. Dlatego też nie mogliśmy w tym roku zaniedbać tej inicjatywy i zobowiązujemy się już dziś do tego, że w przyszłe Święta też spróbujemy pomóc. Kryteria wyboru pacjenta były bardzo proste i jasne. Kierowaliśmy się wielkością wady słuchu wśród osób, które wytypował dla nas Ośrodek Pomocy Społecznej, oraz oczywiście chęcią udziału w tym przedsięwzięciu samej osoby zainteresowanej. Dzięki Starkey Polska mogliśmy pozwolić sobie na przekazanie najbardziej zaawansowanych urządzeń tego producenta co bez wątpienia przełoży się na jakość słyszenia i poprawę komfortu życia pacjenta – mówi Lidia Adamczak wspólzałożyciel firmy a.d.audio s.c. ul Mickiewicza 10 w Nowym Tomyślu oraz organizator akcji.

– Zestaw aparatów słuchowych jaki postanowiliśmy przekazać to urządzenia umożliwiające normalne funkcjonowanie osobom nawet z głębokimi wadami słuchu. Dzięki szybko rozwijającym się technologiom możemy dziś pomóc osobom, którym jeszcze jakiś czas temu ta pomoc była niemożliwa. Wykorzystując możliwości komunikacji dzisiejszych aparatów słuchowych możemy zapomnieć o takich problemach jak rozmowa telefoniczna, oglądanie telewizji, słuchanie muzyki czy nawet wymiana baterii w aparatach słuchowych. Postanowiliśmy bowiem przekazać aparaty słuchowe w postaci ładowalnej czyli takie, w których nie ma konieczności wymiany baterii – mówi Piotr Dolata wspólzałożyciel firmy a.d.audio s.c. oraz organizator akcji.

– Jest to dla nas niewątpliwy zaszczyt, że po raz kolejny mogliśmy uczestniczyć w tym szczytnym wydarzeniu. Jednocześnie jest to mocny sygnał, że nasza codzienna praca podąża w dobrym kierunku. Nieczęsto mamy kontakt bezpośredni z pacjentami będącymi użytkownikami urządzeń nad którymi pracujemy. Tym bardziej bezcenny jest dla mnie widok osoby, której mogliśmy przywrócić dobre słyszenie za pomocą aparatów słuchowych marki Starkey. Rozwiązania, które wraz z a.d.audio przekazaliśmy w kolejnej już edycji akcji “Dobry słuch nie tylko od święta”, to najwyższe modele z gamy naszych produktów dlatego jestem pewien, że urządzenia te będą dzielnie pomagały w życiu codziennym osobie obdarowanej – mówi Mateusz Dulat przedstawiciel firmy Starkey Polska.

Więcej o firmie a.d.audio s.c. znajdziecie TUTAJ

Podziel się informacją ...

Zobacz inne