GRODZISKNews

Prokuratorskie zarzuty dla 36-latka. Składał propozycje seksualne 14-latce1 min na czytanie

0

– Prokuratura Rejonowa w Grodzisku Wielkopolskim postawiła zarzuty składania za pośrednictwem systemu teleinformatycznego lub sieci telekomunikacyjnej propozycji poddania się lub wykonania tzw. innej czynności seksualnej osobie poniżej 15 roku życia – mówi kom. Kamil Sikorski z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Wielkopolskim.
To efekt śledztwa, które rozpoczęło się w sierpniu, gdy podejrzany mieszkaniec powiatu grodziskiego Łukasz B. (36 l.) został zatrzymany na podstawie zawiadomienia złożonego przez Strażników Dziecięcych Snów – organizację zajmującą się wyszukiwaniem w sieci i demaskowaniem pedofili.

Łukasz B. wpadł, bo składał niedwuznaczne propozycje seksualne członkini grupy Strażników Dziecięcych Snów. Kobieta nawiązał z nim kontakt za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wielokrotnie podkreślała w rozmowie, że ma 14 lat, a mim o to 36-latek wysyłał jej zdjęcia swojej nagiej siostry i opisywał, jak oglądał masturbujące się przed kamerami internetowymi 12 i 13-latki.

W trakcie śledztwa mężczyzna objęty został dozorem policji. Jak się okazało, był już karany. Sąd skazał go na rok i cztery miesiące prac społecznych i terapię dla seksoholików. Sąd nie ujawnia szczegółów tamtej sprawy. Wiadomo jednak, że jednym z wątków były kontakty seksualne skazanego z własną siostrą.

ŁR

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w GRODZISK