Materiał informacyjnyNewsNOWY TOMYŚL

Pierwsza samoobsługowa pralnia w Nowym Tomyślu. Oferuje… nie tylko pranie!3 min na czytanie

0

Wydawałoby się, że takie rzeczy to tylko w amerykańskich filmach, a tymczasem pierwszy taki punkt pojawił się właśnie w Nowy Tomyślu przy ulicy Juliana Tuwima 2! 

Pralnia wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt pralniczy i system płatności ,który pozwala klientowi obsłużyć się samemu. Pralki o ładowności 8kg i 13,5 kg pozwalają zmieścić pranie z całego tygodnia lub uprać całe komplety kołder lub pościeli w ciągu 1 godziny. Dodatkowo w pralni znajdują się suszarki o ładowności 15 kg,10 minut – 8 zł. Nie dość, że klient wypierze to jeszcze wysuszy swoje pranie, a duże bębny sprawiają, że pranie praktycznie nie musi być już w domu prasowane. 

W pralni można wyprać gabaryty, które w domowych pralkach się nie mieszczą. Pralka 8 kg to koszt 26 zł, a za 13,5 kg zapłacimy tylko 35 zł. Podana cena to koszt za pralkę z płynem do prania i płukania, który dozuję się sam. – W naszej pralni klient nie płaci za kilogramy tylko za pralkę – mówi właścicielka. Podkreśla, że warto wspomnieć, że stali klienci mogą wyrobić swoją kartę i korzystać z dużych zniżek. Godziny otwarcia od 6. do 23. pozwalają skorzystać w dogodnych dla klienta godzinach. 

Na miejscu można skorzystać z darmowego internetu, poczytać książkę lub obejrzeć swój ulubiony serial. Tego typu punkty mogą być miejscem spotkań sąsiadów lub przyjaciół. Wspólnie można porozmawiać, a w międzyczasie zrobić pranie. Bliskie sąsiedztwo sklepów spożywczych pozwala włączyć pranie a w tym czasie zrobić zakupy. Jest to pierwsza tego typu lokalizacja w promieniu 60 km.

Już niedługo święta a to oznacza, że będziemy robić świąteczne porządki. Warto wtedy pamiętać o usłudze pralni samoobsługowej, żeby w święta spędzić czas z rodziną, nie myśleć o praniu. Pralnia obsługuje nie tylko klientów indywidualnych ale też firmy. Daje dużą oszczędność czasu i pieniędzy.

RED

Podziel się informacją ...

Zobacz inne