GRODZISKNews

Burmistrz podsumował serię spotkań z mieszkańcami. Złożył też obietnice1 min na czytanie

0

Jak co roku burmistrz Rakoniewic Gerard Tomiak spotkał się z mieszkańcami wszystkich 26 sołectw na zebraniach wiejskich. W nagraniu opublikowanym na koncie gminy na Facebooku podsumował rozmowy.

– Chciałem podziękować za obecność na tych spotkaniach, za refleksje, może nie raz za pogrożenie troszeczkę palcem, ale bardzo lubię te nasze wspólne spotkania, rozmowy, wymiany poglądów i zwracanie uwagi na te nasze małe – codzienne sprawy, które nie raz nas denerwują, czy niepokoją – mówił Gerard Tomiak, burmistrz Rakoniewic. – Takie bezpośrednie spotkania i nasze rozmowy pozwalają lepiej i szybciej rozwiązywać wszystkie te sprawy, które codziennie nas nurtują. Bardzo dziękuję za obecność, to cenne spojrzenie sobie w oczy i powiedzenie sobie nie raz paru słów, nie raz gorzkich, co też jest potrzebne. Pozwala nam to jeszcze lepiej pracować na rzecz naszej małej ojczyzny – podsumował Tomiak.

Złożył mieszkańcom pewną obietnice. – Obiecuję, że wszystkie uwagi, które państwo zgłaszaliście – i te małe, i te duże, będziemy się starali na bieżąco rozwiązywać – mówił Tomiak. Zapewnił, że efekt rozmów, jeśli nie za tydzień, nie za miesiąc to będzie widoczny w najbliższym czasie i w kolejnych latach. Szczególnie w kwestii tych większych problemów. – Jeszcze raz bardzo dziękuję za owocny czas, który wspólnie razem spędziliśmy podczas tych spotkań popołudniowych – jesiennych. Mimo że, na dworze był chłód to atmosfera była nie raz naprawdę ciepła i gorąca – podsumował burmistrz.

JP

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w GRODZISK