GRODZISKNews

Szpital w Grodzisku ma zastępcę dyrektora do spraw medycznych. Znamy wyniki konkursu1 min na czytanie

0

Lekarz Marek Stawniak, specjalista ortopeda wygrał konkurs na zastępcę dyrektora do spraw medycznych w szpitalu w Grodzisku Wielkopolskim.. Pierwszy konkurs unieważniono, ponieważ był tylko jeden kandydat. To było drugie podejście. Tym razem też zgłosiła się jedna osoba, ale prawo dopuszcza w rozstrzygnięcie takiej sytuacji. Nowy zastępca dyrektora rozpocznie pracę od 1 grudnia. Grodziskim pacjentom lekarz jest już znany, ponieważ raz w tygodniu przyjmuję w poradni urazowo – ortopedycznej.

Stawniak, jestem lekarzem, specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz I stopnia z chirurgii ogólnej. Ukończył studia na Akademii Medycznej w Poznaniu. Przez 15 lat pracowałem w Klinice Traumatologii, Ortopedii i Chirurgii Ręki w Poznaniu lecząc rozliczne choroby kończyn górnych. Wcześniej poznał ambulatorium urazowe, był też lekarzem zespołów reanimacyjnych pogotowia. Obecnie pracuję w Rehasport Clinic w Poznaniu i Warszawie.

Komisja konkursowa uznała, że kandydat spełnił wymagania formalne i posiada umiejętności nie zbędne do pełnienia funkcji zastępcy dyrektora. – Posiadana przez kandydata wiedza i doświadczenie zawodowe oraz dotychczasowy przebieg kariery, wskazuje na należytą znajomość zagadnień praktycznych związanych z jednostkami ochrony zdrowia – napisano w uzasadnieniu z informacji o wynikach konkursu.

JP

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w GRODZISK