NewsWOLSZTYN

Teatr Fokus znowu przyciągnął tłumy. Grupa świętowała dziesiąte urodziny4 min na czytanie

0

Wczoraj (20.11.) w sali widowiskowej Wolsztyńskiego Domu Kultury, odbył się premierowy spektakl pt. ,,To tylko Botoks”, w wykonaniu aktorów teatru Fokus z Wolsztyna, w reżyserii Adama Żuczkowskiego. Na scenie zaprezentowali się: Waldemar Ligma, Elżbieta Żukowska, Janusz Mrozkowiak, Joanna Wilczyńska, Maciej Borowski, Marcin Chałupka, Marcin Nasiłowski i Małgorzata Ziarek.

W tym roku Teatr Fokus przy WDK obchodził swój okrągły Jubileusz – 10 urodzin. Podczas spektaklu można było również zobaczyć wystawę plakatów ze wszystkich dziewięciu przedstawień. Z okazji 10- lecia każdy aktor otrzymał pamiątkową statuetkę, wręczoną przez Jarosława Świrszcza, dyrektora WDK.

Przez lata znakiem rozpoznawczym Fokusa stały się komedie, które zawsze przyciągają tłumy widzów. Podczas tegorocznego przedstawienia frekwencja także dopisała, pomimo ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa. Publiczność gromkimi brawami dziękowała aktorom za dużą dawkę dobrego humoru.

To jeszcze nie koniec pozytywnych emocji! Szczęśliwcy, którym udało się wcześniej zdobyć bilety, będą mieli okazję zobaczyć spektakl w najbliższy poniedziałek (22.11.). Dla pozostałych wyznaczono już kolejną datę na 9 grudnia. Bilety będą do odebrania w WDK. Warto się pospieszyć, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

MR

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w News