NewsNOWY TOMYŚLWIDEO

Już dziś Eliminator Fight Night! Zobacz relację z ceremonii ważenia zawodników!3 min na czytanie

0

Już dziś (13.11.) w Nowym Tomyślu Gala Sportów Walki z udziałem między innymi z udziałem najzdolniejszych i najbardziej utalentowanych zawodników z terenu powiatu nowotomyskiego. Eliminator Fight Night to pierwsza z edycji, której organizatorami są Powiatowe Centrum Sportu, Powiat Nowotomyski i Klub Sportów Walki „De La Riva”. Organizatorzy nie ukrywają, że inaugurując sobotnią imprezę zamierzają w przyszłych galach – eliminacjach – wprowadzać walki o pas Federacji EFN. 

Eliminator Fight Night dostarczy z pewnością wielkich emocji i będzie nie lada gratką dla pasjonatów mieszanych sztuk walki. Bilety na to wydarzenie sprzedano w dwa dni! Organizatorzy zapewniają jednak bezpłatną transmisję internetową, dzięki czemu będzie można zobaczyć w akcji miejscowe (i nie tylko) gwiazdy sceny MMA. Również na myRegion.pl. P

ieczę nad galą sprawuje Powiat Nowotomyski, który od dawna wspiera i docenia zaangażowanych sportowców ze swojego terenu.  – Bardzo doceniamy ogromne zaangażowanie i wkład członków Klubu Sportów Walki „De La Riva”. Taka aktywność, pełne odpowiedzialności podejście do organizacji imprezy pozwala wierzyć, że misja jakiej podjął się Klub „De La Riva” zaczyna procentować, dając z kolei nam dodatkową motywację do wsparcia, a wszystkim zawodnikom i ich opiekunom pewność, że mogą liczyć na profesjonalne, bezpieczne, uczciwe i zapewniające najwyższy standard zawody – podkreśla wicestarosta nowotomyski Marcin Brambor. 

Prezes i trener Klubu Sportów Walki „De La Riva” Krzysztof Adamczak nie kryje planów, jakie wiąże z organizacją gali. – Mam nadzieję, że kibice wyjdą z imprezy zadowoleni i usatysfakcjonowani poziomem walk. Liczę, że w przyszłych galach – eliminacjach – uda się wprowadzić walki o pas Federacji EFN. Mamy spore doświadczenie, wiele sukcesów sportowych na koncie, zarówno naszych zawodników, jak i trenerów. Wiedzę i umiejętności chcemy spożytkować promując i dając możliwość zaprezentowania się młodym zawodnikom MMA, zwłaszcza z naszego regionu. Podczas przygotowań do imprezy łączymy nie tylko zainteresowane kluby sportowe, ale również doskonale układa nam się współpraca z lokalnymi firmami, które wspierają naszą aktywność. Dziękuję Powiatowi Nowotomyskiemu za szansę i możliwość współpracy, a partnerom i sponsorom za zaufanie i ogromne wsparcie – podkreśla Krzysztof Adamczak. 

W przerwie sobotniej imprezy na scenie zaprezentuje się jeden z lokalnych zespołów muzycznych – 1B Label oraz odbędzie się krótka licytacja wartościowych przedmiotów, które przekazane zostaną na leczenie chorej Mai ze Zbąszynia (w tym bluzę KOŁECKI TEAM przekazał na ten szczytny cel Szymon Kołecki. Licytowane będą też rękawice gościa specjalnego wieczoru, Andrzeja Grzebyka). 

Miejsce: Powiatowe Centrum Sportu w Nowym Tomyślu
Organizatorzy: Powiat Nowotomyski, Powiatowe Centrum Sportu, Klub Sportów Walki 
„De La Riva”.

RED

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w News