NewsWOLSZTYN

Jest problem. Przedszkolanka zostawiła na dworcu 20 zł, bo dzieci musiały skorzystać z toalety1 min na czytanie

0

Wolsztyńskie Kino za Rogiem ma się dobrze, ale ma też swoje problemy. Jednym z nich jest bardzo prozaiczny, ale krytykowany przez widzów brak własnych toalet. – Rzeczywiście odbieramy takie sygnały – przyznaje zarządzający kinem Jacek Pers. – Dostępne dla naszych widzów toalety to toalety dworcowe, a te jak wiadomo są płatne – wyjaśnia. I choć 2 zł to nie majątek, to ludziom takie rozwiązanie się nie podoba.

Nie podobało się także nauczycielce, która przyszła do kina z grupą przedszkolaków i… Dziesięcioro maluchów musiało skorzystać z płatnego przybytku. – Zostawiłam 20 zł na toalety i co mam zrobić? Prosić rodziców o zwrot? – pyta. – To po prostu trzeba jakość rozwiązać – podkreśla.

– Rozumiemy te uwagi i pracujemy nad najlepszym rozwiązaniem. Rozważaliśmy kilka możliwości, ale chyba najlepszą są żetony, które najprawdopodobniej już niedługo się pojawią – mówi Jacek Pers. Mają być dostępne bezpłatnie dla osób, które nabyły bilety, a po opróżnieniu automatów wrzutowych i oddzieleniu żetonów od monet, Straż Miejsca będzie je zwracała do kina.

EI

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w News