GRODZISKNews

Wyjątkowa propozycja dla kobiet po chemioterapii. Przygotowała ją właścicielka salonu kosmetycznego2 min na czytanie

0

Inicjatorki Grodziskiego Roku Kobiet mówią o kobietach i wspierają je, ich działania spotykają się z bardzo dobrym odzewem społecznym. W odpowiedzi zgłaszają się inne panie, by dołączyć ze swoimi propozycjami pomocy. Tak zrobiła Kamilla Twardowska, właścicielka Gabinetu Kosmetycznego Kamilla Twardowska przy ul. Winnej 32 B w Grodzisku Wlkp. Przedstawiła niecodzienną ofertę skierowaną do pań z gminy Grodzisk, które przeszły chemioterapię w leczeniu onkologicznym. 

Właścicielka salonu kosmetycznego proponuje raz w miesiącu darmowy makijaż permanentny brwi metodą pudrową ombre dla pani, która zgłosi się do niej jako pierwsza w danym miesiącu. – Zabieg trwa ok. 2 godzin i praktycznie jest rekonstrukcją brwi, które zostały utracone w trakcie leczenia. Wiem, że zdrowy wygląd jest ważny dla kobiety, która stoczyła walkę z nowotworem i chce wrócić do normalności. Dzięki mojemu zabiegowi może to szybciej nastąpić – wyjaśnia pani Kamilla.

Pani, która będzie chciała poddać się zabiegowi powinna mieć opinię od lekarza, że nie ma do tego rodzaju makijażu przeciwskazań. Zabieg polega na wytyczeniu rysunku brwi na nowo i w ten sposób można je odtworzyć. Po dwóch latach można dokonać delikatnej korekty. Makijaż permanentny brwi nie należy do najtańszych, kosztuje od 500 do 700 zł, dlatego tym bardziej propozycja pani Kamilli jest wyjątkowa i warto z niej skorzystać.

– Mam nadzieję, że w ten sposób będę mogła pomóc tym dzielnym paniom. Chcę to robić raz w miesiącu, tak, by jak najwięcej kobiet mogło skorzystać i cieszyć się na nowo piękną oprawą oczu. Uważam, że my kobiety powinnyśmy się wspierać, bo najlepiej się rozumiemy. Sama zostałam wcześnie wdową i w pojedynkę wychowuję dwójkę dzieci, dlatego kobiece problemy nie są mi obce. Dałam sobie radę i dlatego mam siłę by pomyśleć o innych i im pomóc – przyznaje Kamilla Twardowska. 

Kosmetyczka podkreśla, że dobrym wyglądem możemy poprawić sobie samopoczucie i wyjść z lepszym nastawieniem do świata i ludzi. – Chciałam dołożyć swoją małą cegiełkę do inicjatywy Grodziskiego Roku Kobiet i zaproponowałam ten zabieg właśnie w październiku, miesiącu świadomości raka piersi – puentuje właścicielka gabinetu kosmetycznego. Do gabinetu można się zgłaszać osobiście, lub telefonicznie pod nr 784 727 573

AS

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w GRODZISK