GRODZISKNews

Ścigają się i pomagają, a dołączyć może każdy. W ten sposób wspierają Szymona1 min na czytanie

0

W najbliższą sobotę (9.10) od godzin porannych rusza Potrójny Wrak Race w Ruchocicach. Organizatorzy Wrak Race Trzcinica, Prestigo Wrak Race Team i Wrak Race Komorówko przygotowują moc atrakcji. Już kilka dni temu wytyczyli tory do wyścigów na polu Jakuba Odważnego, który chętnie im je udostępnił. Zapisy cieszyły się ogromną popularnością, wystartuje aż 150 samochodów. Wyścigi wraków pełne emocji i zdrowej rywalizacji przyciągają coraz więcej widzów. Na sobotniej imprezie można będzie skorzystać także z innych atrakcji. Będą dmuchańce, przelot helikopterem, licytacje, loteria fantowa, przejażdżki wrakami i catering. 

Najważniejsza jest jednak akcja charytatywna, która ma pomóc 5-letniemu Szymonowi w pokonywaniu dużych problemów ze zdrowiem. Chłopiec cierpi na mózgowe porażenie dziecięce. Organizatorzy potrójnego wrak race chcą wesprzeć Szymona i jego rodzinę. 

Chłopca można wesprzeć finansowo, przekazać jakiś towar lub usługę na licytację lub zostać wolontariuszem. Wszystkie informacje na Facebooku pod hasłem #jedziemydlaSzymona i pod nr tel. 663757147

Można wesprzeć akcję i dokonać wpłaty na konto fundacji podając poniższe dane:

Odbiorca:

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”

Alior Bank S.A., nr rachunku:

42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:

35611 Branicki Szymon darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

AS

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w GRODZISK