Materiał informacyjnyNewsNOWY TOMYŚL

10 powodów, dla których warto odwiedzić Wirtualne Pięterko w Nowym Tomyślu!5 min na czytanie

0

Jesteśmy salonem gier wirtualnych zlokalizowanym przy Placu Niepodległości w Nowym Tomyślu. Jest to jedyne takie przedsięwzięcie w powiecie nowotomyskim. W naszej ofercie znajduje się wiele atrakcji związanych z wirtualną rzeczywistością, nowoczesnymi technologiami, nauką kodowania i warsztatami tematycznymi. 

Powód nr 1: Po prostu graj!

Chcesz przyjść ze znajomymi? Nie ma problemu! Wolisz działać w pojedynkę? Znajdzie się też coś dla samotnych wilków! W naszej ofercie znajduje się mnóstwo aplikacji i gier umożliwiających rozgrywkę w trybie dla pojedynczego gracza jak i tych w trybie multiplayer. Oferujemy strzelanki, gry przygodowe, logiczne, zręcznościowe, symulacyjne czy muzyczne, a także wiele innych!

Powód nr 2: Urodziny dla dzieci

Nasz salon VR to idealne miejsce na organizację imprezy urodzinowej Twojego dziecka. W naszym lokalu, pod nadzorem doświadczonego personelu, możesz zorganizować imprezę dla dzieci w wieku powyżej 9 roku życia. Jesteśmy też w stanie zorganizować wydarzenie we wskazanym przez Ciebie miejscu. Przygotujemy autonomiczny sprzęt VR i zostaniemy z Wami, żeby wszystko działało, jak należy. Obiecujemy wspaniałą zabawę i rywalizację.

Powód nr 3: Warsztaty kodowania

Kodowanie w łagodny i przyjazny sposób wprowadza dzieci w świat, który uczy logicznego myślenia, obserwacji i dedukcji. Stopniowo oswajamy dzieci z nowymi pojęciami, które stają się dla dzieci bardziej zrozumiałe i pozytywnie kojarzone, bo programowanie może być świetną zabawą. Prowadzimy również zajęcia edukacyjne dla dzieci w wirtualnej rzeczywistości, mamy przygotowane ścieżki tematyczne dla uczniów, są to projekcje i pogadanki o kosmosie, oceanie, niezwykłych miejscach na ziemi. 

Powód nr 4: Fitness VR

VR fitness to aktywność nowej generacji, podczas której przenosimy się do wirtualnego świata. Ale bez obaw, wciąż ćwiczymy w realu i spalamy mnóstwo prawdziwych, a nie tylko wirtualnych kalorii! Na czym polegają niezwykle popularne w ostatnim czasie gry typu Virtual Reality Fitness Games? Najprościej można je opisać jako wirtualne gry sportowe, które polegają na poruszaniu się w specjalnych goglach i wykonywaniu określonych poleceń.

Powód nr 5: Imprezy dla dorosłych

Chcesz zorganizować oryginalne urodziny? A może masz ochotę na nietuzinkowy wieczór panieński czy kawalerski? Od dawna nie wiesz gdzie zorganizować integrację dla swojej firmy? Już nie musisz się zastanawiać, zrobimy to za Ciebie. Twoim jedynym zmartwieniem będzie wybór gier i aplikacji, w które będą grali uczestnicy wydarzenia, ale oczywiście podpowiadamy i umiemy polecić to co Was wciągnie!

Powody nr 6 i 7: Warsztaty robotyki i programowania

Przyszłość to roboty, komputery i automatyzacja. Wiemy o tym doskonale, dlatego przygotowaliśmy ofertę wyjątkowych zajęć z robotyki i programowania dla dzieci. W stałym grafiku prowadzimy zajęcia programowania, robotyki, elektroniki w środowiskach edukacyjnych Microbit i Arduino. W naszej ofercie znajdują się warsztaty Gravitrax, warsztaty rękodzielnicze: mydełka, świece, biżuteria, poziomem zaawansowania dostosowanym do wieku uczestników.

Powód nr 8: Zysk przeznaczony na cele statutowe

Wirtualne Pięterko jest częścią spółki non profit, czyli firmy, która jest hybrydą fundacji/stowarzyszenia z klasyczną działalnością gospodarcza. To znaczy, że zysk ze spółki nie jest dzielony na właścicieli, musi zostać przeznaczony na cele statutowe. 

Powód nr 9: Misja społeczna

Naszym głównym celem jest zatrudnianie osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Zachęcamy do współpracy inne organizacje pozarządowe, chcemy być lokalnymi liderami w tworzeniu wolontariatu w naszym rejonie. W planach mamy utworzenie portalu, który będzie łącznikiem między organizacjami samopomocowymi a wolontariuszami, oferującymi swą pomoc w różnego rodzaju przedsięwzięciach, imprezach cyklicznych czy zbiórkach.

Powód nr 10: Zniżka na hasło „myRegion”! 

Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz profil na Facebooku. Poprzez wirtualnepieterko.pl możesz dokonać rezerwacji i sprawdzić ilość dostępnych stanowisk. Specjalnie dla czytelników myRegion na hasło MYREGION wpisane zamiast imienia w procesie rezerwacji – zniżka 20%.

RED

Pierwsza i druga fotografia w galerii zdjęć autorstwa Szymona Koniecznego.

Podziel się informacją ...

Zobacz inne