FOTOWOLSZTYN

Dachowanie samochodu osobowego na krajówce niedaleko Kopanicy. Dwoje poszkodowanych trafiło do szpitala2 min na czytanie

0

Do zdarzenia doszło ok. godz. 18.49 na prostym odcinku drogi między Kopanicą a Żodyniem, gdzie dachował samochód osobowy, którym podróżowały dwie osoby. – Otrzymaliśmy dwa zgłoszenia. Jedno z WCPR-u, a drugie od mężczyzny, który poinformował, że widzi z daleka wypadek – mówi dyżurny wolsztyńskiej policji. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący renault mężczyzna, podczas wyprzedzania, zjechał na lewe pobocze, uderzył w drzewo i dachował – dodaje.

Na miejsce skierowane zostały dwa zastępy JRG Wolsztyn, OSP Siedlec i OSP Kopanica oraz karetka pogotowia i policja. Jak powiedzieli naszej reporterce druhowie z Kopanicy, 29-letni kierowca renault i jego pasażerka byli przytomni i jak na tak poważne zdarzenie i doszczętnie rozbity samochód, ich obrażenia nie wskazywały na ciężkie urazy. Oboje zostali jednak przetransportowani do wolsztyńskiego szpitala, a rzeczywisty stan kobiety i mężczyzny określi lekarz.

Obecnie na miejscu zdarzenia pozostał jedynie zastęp OSP Kopanica i policjanci, którzy czekają na informację o obrażeniach poszkodowanych. Od nich zależy czy zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja, czy wypadek. 

RED

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w FOTO