NewsWOLSZTYN

Trasa to tajemnica, ale co roku wrażeń nie brakuje. W niedzielę kolejna edycja rajdu rotarian1 min na czytanie

0

Po raz 27 rotarianie zapraszają na turystyczny rajd samochodowy. Trasa tradycyjnie jest tajemnicą. Do pokonania będzie osiem punktów specjalnych, gdzie na uczestników czekać będą zadania sprawnościowe.

Rajd to okazja do dobrej zabawy i odkrywania walorów turystycznych regionu. Co roku trasa wiedzie przez inne zakamarki okolicznych gmin. – Szczególnie zapraszamy właścicieli maluchów – mówi Zygmunt Gucze, komandor rajdu. Po raz kolejny będzie specjalna kategoria dla fanów samochodu, którym jeździł m. in. bohater filmu „Czterdziestolatek”. Organizatorzy zachęcają też do udziału kobiece załogi.

Tradycyjnie start na wolsztyńskim rynku w niedzielę (12.09.). Zbiórka uczestników o godz. 9. – Po kontroli samochodów i kierowców przez policję można będzie odebrać stosowne dokumenty, w tym mapę trasy – mówi Gucze i zdradza, że meta w tym roku zostanie umiejscowiona przy motelu Montana w Karpicku (gm. Wolsztyn). Tam na zwycięzców będą czekać puchary i dyplomy. – Zapraszamy do startu i wspólnej zabawy – zachęca Zygmunt Gucze.

JP

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w News