NewsNOWY TOMYŚL

Większy komfort zakupów i ekologia. Biedronka komentuje remont sklepu przy ul. Witosa2 min na czytanie

0

Trwa remont sklepu sieci Biedronka przy ul. Witosa w Nowym Tomyślu. W mieście czynny jest drugi dyskont tej marki – przy ul. Komunalnej. Jak mówi nam Marcin Runke, starszy menadżer sprzedaży w sieci Biedronka, odpowiedzialny za sklepy w Nowym Tomyślu, celem remontu dyskontu przy ul. Witosa jest podniesienie komfortu zakupów oraz dostosowanie placówki do standardów aktualnie obowiązujących w sieci Biedronka. 

– Po zakończonej modernizacji w sklepie zostaną wydzielone wygodne strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami oraz kosmetykami. Wydzielone będą moduły z artykułami promocyjnymi a także zamontowane zostaną rozwiązania ekologiczne: oszczędzające energię oświetlenie LED, chłodnie obsługiwane gazem CO2 oraz centrala wentylacyjna z rekuperacją – tłumaczy Marcin Runke. 

Menadżer dodaje, że placówka zostanie wyposażona w 3 kasy samoobsługowe oraz 2 czytniki cen. – Otwarcie sklepu planowane jest na przełom września i października br. Klientów zapraszamy tymczasem do drugiego sklepu sieci Biedronka w Nowym Tomyślu przy ul. Komunalnej 53 – mówi Marcin Runke. 

ŁR

FOTO: Materiały sieci Biedronka. Tak będzie wyglądać sklep przy ul. Witosa po remoncie.

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w News