GRODZISKNews

Bezpłatne szkolenia komputerowe dla mieszkańców. Kto może się zgłosić?1 min na czytanie

0

Jeśli obsługa komputera, korzystanie z internetu jest problemem, to niebawem może on zniknąć. Firma Pneumatics organizuje bezpłatny kurs komputerowy dla osób w wieku 25-73 lat, aktywnych zawodowo.

Osoby z maksymalnie średnim wykształceniem mogą w ramach szkolenia zapoznać się z podstawowymi narzędziami komunikacji internetowej i obsługą komputera. Zagadnienia będą dostosowane do potrzeb uczestników. Organizatorzy polecają zajęcia szczególnie rodzicom uczniów, by w dobie pandemii nie mieli problemów ze zdalną komunikacją ze szkołą. Szkolenie obejmuje cykl 90 godzin i odbywać się będzie 2 razy w tygodniu po 2h, w godzinach popołudniowych tak, aby pasowało każdej pracującej osobie.

W ramach szkolenia uczestnicy zapoznają się z pakietem office, bankowością elektroniczna, e-urzędem, profilem zaufanym oraz narzędziami do videokonferencji (Meet, Teams, Zoom). Zajęcia są finansowane ze środków unijnych, a każdy uczestnik otrzyma stosowne certyfikaty poświadczające ukończenie kursu. Zainteresowani mogą dzwonić pod nr 665344455 lub pisać: lukasz.wlodarczak@csmpneumatics.pl

AS

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w GRODZISK