NewsNOWY TOMYŚL

Policjant wkracza do urzędu. Nowy sekretarz to były funkcjonariusz i negocjator1 min na czytanie

0

Z początkiem września pracę w nowotomyskim ratuszu ma rozpocząć Jarosław Żółtowski, nowy sekretarz, którego wyłoniono w drodze konkursu. Był jedynym kandydatem. Jak wskazuje burmistrz Nowego Tomyśla Włodzimierz Hibner, to człowiek kompetentny i odpowiedni na wybrane stanowisko stanowisko. Nie trudno ustalić, że Żółtowski to obecny pracownik Urzędu Miejskiego w Gorzowie Wlkp., gdzie pełni funkcję dyrektora wydziału zarządzania kryzysowego. A także były policjant i negocjator, odpowiedzialny również m.in. za zabezpieczenie Przystanku Woodstock (obecnie Pol’and’Rock Festival). 

Jarosław Żółtowski to absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Gorzowie Wlkp., politologii Uniwersytetu Zielonogórskiego i Wyższej Szkoły Policyjnej w Szczytnie. Policjantem był przez 18 lat. Pracował w wydziale kryminalnym, jak i w prewencji. Zajmował się m.in. organizacją zabezpieczenia Przystanku Woodstock, a także organizacją zabezpieczania osób ochranianych w woj. lubuskim. Był również negocjatorem. W 2015 roku wygrał konkurs na dyrektora Wydziału Zarządzania Kryzysowego w Urzędzie Miejskim w Gorzowie Wlkp. . 

Jak informuje nas burmistrz Nowego Tomyśla Włodzimierz Hibner, Jarosław Żółtowski potwierdził wstępnie, że z początkiem września rozpocznie pracę w urzędzie. Będzie odpowiadał m.in. za organizację pracy. 

ŁR

Źródło: Gorzow24.pl, foto: UM Gorzów Wlkp.

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w News