GRODZISK

Stołówki Gminne w Grodzisku ruszają już 4 maja! To odpowiedź na zniesienie części ograniczeń1 min na czytanie

0

Stołówki Gminne są finansowane z budżetu gminy i jest to jej zadanie własne. Obsługują wszystkie szkoły i przedszkola w gminie. Ale obiad w nich może też kupić każdy mieszkaniec. 

– Od 4 maja będzie możliwość wykupienia obiadów dla uczniów szkół podstawowych gminy Grodzisk w cenie 7 zł oraz dla innych osób w cenie 11,80 zł. Obiady będą wydawane w Szkole Podstawowej Nr 1 w Grodzisku Wielkopolskim przy ul. Chopina 26 w godzinach 11:30 – 14:00 w opakowaniach jednorazowych. Koszt opakowania 0,50 zł. Obiady są płatne w formie bezgotówkowej czyli przelewem lub kartą płatniczą. Dzieci otrzymują kartę posiłkową uprawniającą do odebrania obiadu. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu 61 227 1299– informuje Małgorzata Krysztofiak, dyrektor Stołówek Gminnych.

Żywienie dzieci to podstawowa działalność statutowa jednostki samorządu Stołówki Gminne. – Dlatego staramy się wykonać nasze zadania mimo epidemii COVID -19. W momencie zmiany obostrzenia w stosunku do dzieci poniżej 18 roku życia i wprowadzenie zasady poruszania się samodzielnie dzieci odlat 13 uruchomiliśmy program obiadów na wynos. Na dziś mamy wykupionych 45 obiadów, które będą wydawane od 4 maja – dodaje dyrektor Małgorzata Krysztofiak.
RED

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w GRODZISK