NewsNOWY TOMYŚL

W najbliższych tygodniach rozpocznie się przebudowa Zespołu Szkół nr 1 w Nowym Tomyślu1 min na czytanie

0

Już w najbliższych tygodniach ruszą prace budowlane w ramach projektu pn. Modernizacja i doposażenie infrastruktury edukacyjnej na terenie powiatu nowotomyskiego w celu rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego. 

Marek Nyćkowiak, dyrektor Powiatowego Centrum Usług Wspólnych w Nowym Tomyślu podpisał umowę z wykonawcą na kompleksową przebudowę części budynku użytkowanego przez Zespół Szkół Nr 1 w Nowym Tomyślu do celów dydaktycznych. Zadanie inwestycyjne obejmie wschodnie oraz zachodnie skrzydło budynku z halami warsztatowymi. Projekt zakłada m.in. wydzielenie przeciwpożarowe przebudowywanej części budynku, przebudowę sal lekcyjnych przy halach warsztatowych, wymianę instalacji elektrycznej, sieci strukturalnej i oświetlenia, wymianę posadzek, montaż sufitów podwieszanych, remont pokrycia dachowego, wykonanie instalacji odgromowej oraz wymianę stolarki okiennej i drzwiowej. 

Wykonawcą robót budowlanych będzie firma CONSTRUCTO, a wykonanie przedmiotu umowy nastąpi w terminie do 30 kwietnia 2022 r. Zawarto również umowę z inspektorem nadzoru, któremu powierzono sprawowanie kontroli nad przebiegiem prac z ramienia inwestora. Przypomnijmy, że zadanie realizowane jest dzięki wsparciu finansowym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

opr. ŁR

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w News