GRODZISKNews

34-latek aresztowany za narkotyki. W trakcie przesłuchania wyszło, że znęcał się nad żoną1 min na czytanie

0
edf

Tymczasowy areszt dla 34-letniego mieszkańca Grodziska Wielkopolskiego, u którego policjanci znaleźli narkotyki w postaci marihuany. W toku czynności procesowych okazało się, że mężczyzna znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją małżonką. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 

Grodziscy policjanci w wyniku działań operacyjnych uzyskali informacje, że 34-letni mieszkaniec Grodziska Wielkopolskiego może posiadać w swoim mieszkaniu znaczne ilości narkotyków w postaci marihuany. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania podejrzanego policjanci ujawnili między innymi czarne worki foliowe zabezpieczone plastrami, w których znajdował się szusz roślinny. Badania narkotesterami potwierdziły, że jest to marihuana zawierająca TETRAHYDROCANABINOLE (THC). Łączna ilość zabezpieczonych narkotyków przekroczyła 180 gramów. 

W trakcie wykonywania niezbędnych czynności służbowych przez policjantów na jaw wyszły jeszcze inne okoliczności. Okazało się, że mężczyzna od dłuższego czasu znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją małżonką. Zgromadzony materiał dowodowy przez śledczych nie budził wątpliwości. Sąd Rejonowy w Grodzisku Wielkopolskim przychylił się do wniosku Prokuratora Rejonowego i zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. 34-latkowi za popełnione przestępstwa grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 

opr. ŁR

Źródło: KPP w Grodzisku Wlkp. 

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w GRODZISK