Beach Soccer - Wolsztyn 2022

Beach Soccer, bo łączy nas sport!2 min na czytanie

0

Co łączy powiaty wolsztyński, grodziski i nowotomyski? Odpowiedź jest oczywista – sport! Mamy dziesiątki klubów, drużyn, organizacji. Dziesiątki dyscyplin. A przede wszystkim – setki, jak nie tysiące utalentowanych sportowców. Wielu z nich gra w to, co u nas najbardziej popularne – w piłkę nożną.

Nie ma chyba miejscowości, gdzie nie byłoby choć kilku piłkarzy. Młodszych lub starszych. Wiek nie ma znaczenia, bo liczy się pasja. I na rozwój tej pasji my również stawiamy. Zorganizowaliśmy już świetny plebiscyt i wyróżniliśmy najlepszych. Teraz idziemy krok dalej i organizujemy turniej. Ale to już było – ktoś powie. Nie było – odpowiemy, bo takiego turnieju w naszym regionie nie było!

Beach Soccer to pierwsza impreza, w którą tak licznie angażują się instytucje, organizacje, lokalne firmy i samorządy. Impreza, która ma łączyć trzy powiaty i łączyć sportowców. A także promować to, co piękne – zdrową rywalizację, aktywność i nasz region. Jedyny taki, unikatowy, piękny! A wszystko to właśnie za sprawą Beach Soccer. Co kryje tajemnicza nazwa? Wyjaśniamy! To turniej piłki nożnej plażowej, który organizujemy w dniach 10-11 lipca na plaży w Wolsztynie, a później planujemy organizować również w innych miejscowościach naszego regionu.

Do udziału w tegorocznej pierwszej edycji zapraszamy chętne drużyny (regulamin TUTAJ) i gwarantujemy, że emocji i świetnych nagród nie zabraknie! Już dziś dajcie sygnał znajomym, rodzinie, a nawet dalszym krewnym. Bo chodzi o to, żeby się dobrze bawić. Dlatego liczymy, że będziecie. I jako zawodnicy, i jako kibice.

O tym jak zgłosić drużynę, również w regulaminie.

Pozdrawiamy i… do zobaczenia na plaży!

Zespół myRegion.pl

Podziel się informacją ...

Zobacz inne