Materiał informacyjnyNewsWOLSZTYN

NorDan szczepi swoich pracowników. W akcji firmy wzięło udział ponad 400 osób2 min na czytanie

0

Wolsztyński NorDan, jako jeden z pierwszych zakładów w regionie rozpoczął szczepienie swoich pracowników. Zorganizowano specjalną strefę. Akcja cieszyła się sporym zainteresowaniem. 

Akcję przeprowadzono w ubiegły czwartek (10.06.) i w ramach niej zaszczepiono ponad 410 osób. Jak zaznacza prezes zakładu Waldemar Ptak, sukces akcji to zasługa zgranego zespołu pracowników, dokładnego planu działania oraz dojrzałej i odpowiedzianej postawie samych osób szczepionych. Szef NorDan zwraca również uwagę, że duży odzew pracowników ich rodzin to efekt kampanii promocyjnej, którą zorganizowano, by do udziału w akcji zachęcić jak największe grono osób. I się udało. 

Szczepienia zorganizowano w zakładzie w Wolsztynie. Wydzielono specjalną strefę, a uczestnicy byli przyjmowani w dwóch punktach szczepień, do organizacji których wykorzystano kilka pomieszczeń, tworząc w nich m.in. recepcję, dwa gabinety lekarskie, dwa gabinety szczepień i dwie poczekalnie dla osób już zaszczepionych. Zasadą jest, że po przyjęci dawki preparatu należy odczekać kilkanaście minut dla pewności, że nie występują działania niepożądane. Nad prawidłowym przebiegiem całego procesu szczepienia czuwał personel Centrum Medycznego Salus, co oznacza, że osoby biorące udział w akcji były pod fachową opieką. 

Waldemar Ptak podkreśla, że podziękowania należą się wszystkim, którzy wzięli udział w projekcie. Zaznacza, że szczepienia mają znaczenie dla bezpieczeństwa zarówno pracowników, jak i ich rodzin, a także dla prawidłowego funkcjonowania firmy, w której pracują. – Wierzymy, że tak dobrze przeprowadzona akcja przyniesie pozytywne skutki już jesienią i dzięki temu unikniemy kolejnych zachorowań – dodaje Waldemar Ptak. I podsumowuje, że być może inicjatywa NorDan wpłynie pozytywnie na osoby, które do tej pory miały wątpliwości w kwestii szczepień. 

ŁR

Podziel się informacją ...

Zobacz inne