GRODZISKNews

Ośrodek kultury zaprasza najmłodszych z okazji Dnia Dziecka. Będą niespodzianki1 min na czytanie

0

Rakoniewicki Ośrodek Kultury zaprasza 1 czerwca w godz. 7:30 – 15:00 wszystkie dzieci, żeby mogły zapoznać się z wszystkimi jego propozycjami. ROK będzie przy okazji promował aplikację BLISKO, przez którą kontaktuje się z mieszkańcami, informując ich o wszystkich wydarzeniach. Przy okazji zostaną obdarowane drobnym upominkiem i będą mogły opowiedzieć o tym, jak chciałyby spędzać wolny czas w ośrodku kultury.

– Zapraszamy wszystkie dzieci, szczególnie te, które jeszcze u nas nie były- mówi dyrektor ROK-u Gizela Ziółkowska. – Chcemy poznać ich oczekiwania i marzenia. Pozwoli nam to na przygotowanie w przyszłości ciekawej oferty dla zainteresowanych nią dzieci – dodaje dyrektor informując, że większe atrakcje są przygotowane na 27 czerwca. 

– Na ten dzień przygotowujemy dmuchańce, gry i zabawy i watę cukrową.- tłumaczy Gizela Ziółkowska. – Będzie też pokaz iluzji Piotra Szumnego i występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Rostarzewa. Wszystkie te atrakcje organizujemy w parku miejskim pod hasłem „Dzień Dobry Wakacje”. Są one połączeniem Dnia Dziecka i powitania wakacji w jednym – dodaje szefowa ROK-u. W porozumieniu z halą widowiskowo- sportową w tym dniu będą też zorganizowane zawody wędkarskie dla dzieci do 15 roku życia, na które można się zapisywać do 23 czerwca.

AS

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w GRODZISK