NewsNOWY TOMYŚL

Odszedł pasjonat motocykli, wspaniały człowiek. Jego rodzinie potrzebne jest wsparcie1 min na czytanie

0

Po kilku tygodniach walki z chorobą zmarł Dawid Giersberg (+45 l.), wieloletni pracownik salonu BMW Motorrad Pawelec w Nowym Tomyślu, pasjonat motocykli i ojciec dwóch synów.

– Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Dawida, naszego Przyjaciela, wspaniałego pracownika, człowieka pełnego motocyklowej pasji, który na zawsze pozostanie częścią BMW Motorrad Pawelec – piszą na stronie firmy jej przedstawiciele. W sobotę (1.05.) znajomi, przyjaciele i pogrążona w bólu rodzina pożegnała mężczyznę na cmentarzu w Sierakowie.

Pan Dawid osierocił dwóch synów, starszy ma 20 lat, a młodszy tylko 10. W związku z tym jego pracodawca postanowił zaangażować się w pomoc chłopcom. – W salonie stoi puszka, gdzie można wrzucać datki. Na prośbę mieszkańców stworzyliśmy też specjalne konto, gdzie można przekazać pieniądze na pomoc synom Dawida – mówi Justyna Pawelec, żona właściciela salonu BMW. – Dziękujemy również za dobroduszność oraz bezinteresowne wpłaty dokonane na rzecz akcji wsparcia synów Dawida. Każda zebrana złotówka zostanie im przekazana – dodaje Justyna Pawelec.

Rodzina dziękuje za wszelkie słowa wsparcia oraz liczną obecność podczas ceremonii pogrzebowej. – To bardzo smutna wiadomość. Wspaniały, pełen empatii człowiek. Wielki pasjonat motocykli, ogromny fachowiec. Jego odejście to również kolejny dowód na to, że nie należy niczego odkładać. Od dwóch lat wielokrotnie namawiał mnie na wspólne wyjazdy. Ciągle to odkładałem do następnego razu… . Ale następnego razu nie będzie.. pisze jeden z przyjaciół pana Dawida.

Pomóc można przelewając pieniądze na poniższy numer konta:

Komitet Społeczny dla Dzieci Dawida

26 1090 1388 0000 0001 4801 1954

JP

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w News