NewsWOLSZTYN

Siedmiu chętnych na biura w budynku dworca. Dwa nadal wolne1 min na czytanie

0

Jak poinformował burmistrz Wojciech Lis, ceną wywoławczą za metr było 25 zł i 2 gr netto, a uzyskane w przetargu stawki wahają się od 32 zł do 47 zł za metr w biurach o powierzchni od 16,05 m2, którego najem wylicytowany został za najwyższą stawkę czynszu, do 31,66 m2 w lokalu składającym się z dwóch pomieszczeń, z których jedno jest przejściowe.

Biorąc pod uwagę metraż poszczególnych lokali, najemcy zapłacą czynsze w wysokości od 544 do 1012 zł netto miesięcznie. Będą też partycypowali w kosztach utrzymania części wspólnych – korytarzy i węzłów sanitarnych płacąc proporcjonalnie do udziałów wynikających w metraży wynajętych biur. Podstawą do naliczania tych opłat będą wskazania podliczników energii elektrycznej, gazu (ogrzewanie) oraz wodomierzy.

Umowy z najemcami będą zawierane w przyszłym tygodniu, a w połowie maja najemcy będą mogli wejść do biur. Dwa lokale – jeden o powierzchni 24 m2, a drugi składający się z dwóch niespełna 16-metrowych biur, w tym jednego przechodniego, nadal są wolne. Zostanie ogłoszony na nie odrębny przetarg.

EI

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w News