GRODZISK

„Kulturalnie zostań w domu”Centrum Kultury Rondo pracuje zdalnie i nadrabia zaległości1 min na czytanie

0

W CK Rondo od 13 marca zawieszone są wszystkie aktywności sekcji i kół zainteresowań. Na bieżąco są też odwoływane wydarzenia kulturalne, w organizację których CK Rondo było zaangażowane. Przy wprowadzeniu pewnych środków ostrożności administracja CK pracuje zarówno w biurach jak i zdalnie.

Dyrektor Centrum Kultury Waldemar Łyczykowski informuje, że pracownicy CK mogą się teraz skupić na czynnościach zwykle odkładanych na później, na które zwykle tego czasu im brakowało. – Opracowujemy nową strategię promocyjną instytucji, w tym między innymi przebudowę strony internetowej. Przygotowujemy dokumentację do odkładanej inwestycji polegającej na montażu klimatyzacji do pomieszczeń biurowych, wykonujemy systemem gospodarczym drobne prace porządkowe jak np.: malarskie, czyszczenie powierzchni tapicerowanych (krzeseł na widowni), gruntowniejsze sprzątanie – opowiada. 

Instruktorzy zajęć sekcyjnych proponują zadana-konkursy online dla uczestników zajęć sekcyjnych i dla młodzieży szkolnej. – Są to konkursy plastyczne, ciekawe zadania dla tancerzy. A za pomocą Facebooka podpowiadamy pewne propozycje i wydarzenia kulturalne innych instytucji oraz ich śledzenia w internecie – tłumaczy szef CK Rondo.
RED 

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w GRODZISK