NewsNOWY TOMYŚL

„Pan zaprzestał wykonywania jakichkolwiek czynności”. Policja znów interweniuje w sprawie 37-latka1 min na czytanie

0

Dziś przed godz. 14 po raz kolejny wezwano służby do 37-latka, który stał od wielu minut bez ruchu. Do zdarzenia znów doszło na osiedlu Batorego, a funkcjonariuszy wezwał jeden z zaniepokojonych mieszkańców. Jak poinformował, „pan zaprzestał wykonywania jakichkolwiek czynności”.

Rzecznik nowotomyskich policjantów, st. sierż. Mariusz Majewski, wyjaśnia, że na miejsce wezwano również karetkę. Niewiadomo obecnie, czy ratownicy zdecydowali o hospitalizacji 37-latka, czy też, podobnie jak 9 kwietnia, odprowadzą go do domu. Bo nie jest pierwsza interwencja w sprawie mężczyzny, któremu często zdarza się stać bez ruchu w różnych częściach miasta, co niekiedy wywołuje niepokój wśród przechodniów. 

Przypomnijmy, że niedawno informowaliśmy, iż 37-latek jest objęty pomocą nowotomyskiego ośrodka pomocy społecznej. Ustaliliśmy ponadto, że w grudniu trafił do specjalistycznego ośrodka, ale został z niego wypuszczony. A to może dawać podstawy do twierdzeń, że nikomu nie zagraża. Choć prokuratura prowadzi wobec niego dwa postępowania – jedno związane z nękaniem, drugie dotyczące znęcania się. 37-latek nie usłyszał jednak dotychczas żadnych zarzutów. 

ŁR

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w News