Sportowiec Roku 2020

IMPROM – to sponsor tytularny naszego plebiscytu2 min na czytanie

0

Rachunki za prąd spędzają przedsiębiorcom i właścicielom domów sen z powiek, a podwyżki cen są nieuniknione. Rozsądnym rozwiązaniem problemu jest montaż paneli fotowoltaicznych. – Energia ze słońca daje oszczędności – podkreśla Robert Dulat, właściciel firmy Improm, która jest sponsorem tytularnym plebiscytu Sportowiec Roku 2020. 

Improm swoją ofertę kieruje m.in. do dużych i małych firm, które chcą obniżyć koszty energii. – W naszym regionie funkcjonują duże zakłady będące częścią międzynarodowych koncernów, a także prywatne przedsiębiorstwa. Za przykład mogą służyć pieczarkarnie, gdzie prąd jest ogromnym kosztem. Przy dobrze zaprojektowanej instalacji fotowoltaicznej rachunki można obniżyć nawet o 30-40 proc. – wyjaśnia Robert Dulat. Podkreśla, że panele można zamontować na działce w pobliżu pieczarkarni bądź fabryki, ale z instalacją na dachu również nie będzie problemu. – Wszystko zależy od zakładu. Projekt wykonywany jest indywidualnie, akceptuje go właściciel firmy – zaznacza Robert Dulat. 

Podobnie jest w przypadku instalacji wykonywanych dla osób prywatnych. Wykonywanych jest projekt i już na tym etapie można określić, jakie oszczędności przyniesie montaż paneli. Istotne jest jednak, by wyliczyć to dobrze. Bo oszczędności i późniejsze zyski zależą właśnie od prawidłowych wyliczeń, z których jasno będzie wynikać, jakie zapotrzebowanie na prąd ma dany dom. – Dzięki doświadczeniu wiemy, w jaki sposób dostosować instalacęj do potrzeb, a potwierdzają to nasi klienci – tłumaczy właściciel Impromu. 

Przedsiębiorstwo od lat rozwija się w dziedzinie Odnawialnych Źródeł Energii i zajmuje się również nietypowymi, innowacyjnymi rozwiązaniami pozwalającymi oszczędzać na ogrzewaniu i rachunkach za prąd. Robert Dulat, już bardziej fachowo, stwierdza, że firma wykorzystuje ogólnoświatowe narzędzia do badania sieci energetycznych, by rozbudowywać polską infrastrukturę energetyczną. Dlatego pomaga również w wybraniu odpowiedniego miejsca i wszelkich procedurach, z którymi trzeba mierzyć się w trakcie inwestycji. – To ważne, że zajmujemy się tym od początku do końca – podkreśla Robert Dulat. 

Warto pamiętać, że ekologia jest dziś nie tylko w modzie, ale i w cenie. Bo w tym wszystkim chodzi nie tylko o oszczędzanie i zarabianie pieniędzy, ale także o wykorzystanie alternatywnych źródeł energii i ratowanie środowiska naturalnego dla przyszłych pokoleń. – Dlatego zapraszam do kontaktu! – mówi właściciel Impromu. 

Improm Robert Dulat

tel. 733 298 538

e-mail: biuro@improm.pl

ul. Dąbrowskiego 2

64-200 Wolsztyn

Podziel się informacją ...

Zobacz inne