GRODZISKNews

Kolejny poważny wypadek. 30-latka w ciężkim stanie trafiła do szpitala3 min na czytanie

0

Dzisiaj (24.01.) ok. godz. 4 strażacy zostali wezwani do wypadku na drodze krajowej nr 32 w Ptaszkowie (gm. Grodzisk Wielkopolski). 31-letnia obywatelka Ukrainy kierując fiatem prawdopodobnie jechała za szybko. W efekcie wypadła z drogi i uderzyła w płot posesji, a następnie latarnię. Do akcji zadysponowano jednostkę z Grodziska i druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej z Grodziska. Drugi wóz strażaków zawodowych dalej pracował w Zimienie (gm. Wielichowo), w byłym zakładzie recyklingu.

Obok pojazdu leżała kobieta i była nieprzytomna. – Nie wiemy, czy sama opuściła pojazd, czy z niego wypadła – mówi mł. bryg. Marcin Nowak ze straży pożarnej w Grodzisku. 30-latce udzielono pomocy, a następnie karetka zabrała ją do szpitala. – Z poszkodowaną nie było kontaktu, dlatego strażacy przeszukali samochód i teren wokół, by sprawdzić, czy nie ma innych poszkodowanych.

Jak informuje kom. Kamil Sikorski z grodziskiej policji, lekarze określają stan poszkodowanej jako ciężki. Doznała urazu czaszkowo – mózgowego.

JP

Foto: PSP Grodzisk Wlkp.

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w GRODZISK