REGIONSportowiec Roku 2020

Wspólnie wybieramy Sportowca Roku 2020!2 min na czytanie

0

Lokalny plebiscyt dla lokalnych sportowców – liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Na kogo oddacie swój głos?

Kiedy Robert Lewandowski, jako pierwszy Polak w historii, odbierał statuetkę dla najlepszego piłkarza roku FIFA, polały się łzy szczęścia. Mamy nadzieję, że podobnie będzie w tym przypadku – przed nami plebiscyt portalu MyRegion.pl i Na Temat – Tygodnika Nadobrzańskiego na Sportowca Roku 2020. A powodów do świętowania w ostatnich miesiącach było mnóstwo. I mimo że były to dość szarpane i inne niż zwykle sezony z powodu epidemii koronawirusa.

Nasz region sportem stoi – to dziesiątki klubów oraz stowarzyszeń. Setki sportowców amatorów i zawodowców. W wielu dyscyplinach takich jak chociażby kolarstwo, kickboxing, lekkoatletyka czy pływanie. Także w tych drużynowych.

Wybieramy sportowca roku w dwóch kategoriach – to Młodzieżowiec Roku 2020 (do 18. roku życia) oraz Sportowiec Roku 2020. Ostateczną decyzję, który ze sportowców stanie do walki w finale, podejmą organizatorzy plebiscytu.

Konkurs odbywać będzie się w dwóch etapach. Pierwszy z nich na profilu myRegion na Facebooku, gdzie będzie można zgłaszać kandydatów w dwóch wspomnianych kategoriach. Pod warunkiem, że w kategoriach indywidualnych kandydat osiągnął sportowy sukces co najmniej na szczeblu wojewódzkim. Zabawę finałową zaczynamy 28 stycznia.

Głosowanie w finałowym etapie odbywać się będzie za pomocą kuponów w gazecie Na Temat oraz poprzez stronę internetową myRegion.pl. Do finału awansuje po 10 sportowców w każdej z kategorii. Ten etap czyli głosowanie rozpocznie się 4 lutego, a zakończy18 lutego. Oczywiście dla najlepszych sportowców przewidzieliśmy nagrody, dla głosujących również.

Plebiscyt portalu MyRegion i Na Temat – Tygodnika Lokalnego honorowym patronatem objęli starosta wolsztyński Jacek Skrobisz i burmistrz Wolsztyna Wojciech Lis. Do akcji przyłączyła się jako SPONSOR TYTULARNY firma fotowoltaiczna IMPROM Energia. Są z nami także partnerzy akcji, m.in. Dana-Bud Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego, Wypożyczalnia Radoxim. Patronat nad wydarzeniem objęła Gmina Przemęt. Regulamin: TUTAJ.

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w REGION