NewsWOLSZTYN

22 nowe Biedronki. Tylko ostatniego dnia minionego roku otwarto 11 marketów1 min na czytanie

0

W ostatnich tygodniach sieć Jeronimo Martins otworzyła 22 nowe sklepy. Tylko ostatniego dnia minione roku 11 sieć. Do tej pory Biedronki powstawały głównie w miastach. Teraz sieć stawia też na wsie. Kilka miesięcy temu otwarto nowy market w Przemęcie, a ostatniego dnia grudnia w Siedlcu.

W sklepach zastosowano rozwiązania, które mają zwiększyć komfort klientów. Każda z Biedronek jest przyjazna środowisku ze względu na zastosowane oświetlenie LED i regały chłodnicze wykorzystujące gaz CO2.

– Rok 2020 to nowa rzeczywistość, w której musieliśmy się odnaleźć. Postawiliśmy na rozwój, aby zapewnić jak największy komfort i bezpieczeństwo milionom naszych klientów. To dla nich staramy się każdego dnia. Każdy nowy sklep jest budowany z myślą o wygodzie osób robiących zakupy – komentuje Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny makroregionu w sieci Biedronka.

Jeronimo Martins Polska zatrudnia ponad 70 tys. osób. Większość z nich pracuje w 3047 sklepach (dane po trzech kwartałach 2020 roku), ulokowanych w ponad 1100 miejscowościach w całej Polsce oraz w 16 centrach dystrybucyjnych. W trzecim kwartale 2020 przychody sieci Biedronka liczone w złotych wzrosły o 9,3 proc.

JP

Foto ilustracyjne.

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w News