GRODZISK

Dyskobolia Grodzisk w zawieszeniu. Zawodnicy ćwiczą w domach1 min na czytanie

0

Zawodnicy nie trenują grupowo. Początkowo ich zajęcia indywidualne polegały na treningach biegowych wg wytycznych trenera oraz kontrolowane przez niego na podstawie raportów z aplikacji Endomondo. – Wraz z wprowadzeniem kolejnych obostrzeń dotyczących stanu epidemii w Polsce, piłkarze pracują w swoich domach wykonując proste ćwiczenia fizyczne dla podtrzymania formy – informuje nas Filip Groszczyk, prezes KS Nasza Dyskobolia Grodzisk.

Zarówno w kwestiach sportowych jak i organizacyjnych władze klubu Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. czekają na to, jakie będą koleje losu, mając nadzieję, że jeśli życie wróci na właściwe tory, to rozgrywki piłkarskie nie zaczną się z dnia na dzień. – Im dłużej stan epidemii w Polsce utrzymuje się, a wręcz rozwija, dochodzimy do wniosku, że lepiej byłoby wznowić rozgrywki w rundzie jesiennej kolejnego sezonu – mówi Filip Groszczyk. 

Na obiektach sportowych w Grodzisku trenują także kobiety z GSS, dzieciaki z UKS oraz GAP. Ponadto mecze rozgrywa pierwszoligowa Warta Poznań. Przejście do normalnego funkcjonowania “z dnia na dzień” będzie dla klubu ciężkie lub niemożliwe. Wobec czego władze Dyskobolii są za rozsądnymi krokami rozłożonymi w czasie.
RED

fot. Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp.

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w GRODZISK