NewsNOWY TOMYŚL

Utopia tęczowej rewolucji. To hasło przewodnie wykładu, który odbędzie się w nowotomyskim kościele1 min na czytanie

0

W piątek (6.11.) o godz. 19 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Tomyślu odbędzie się wykład pod hasłem „Utopia tęczowej rewolucji”. To również tytuł broszury autorstwa Agnieszki Marianowicz – Szczygieł, która wykład wygłosi. 

Zdaniem autorki, zwolennicy ideologii gender oraz LGBT podważają najbardziej podstawowe wartości i cechy takie jak rodzina, małżeństwo, macierzyństwo czy płeć. – Dokąd zaprowadzi nas tęczowa rewolucja, której jesteśmy świadkami? W jaki sposób odpowiadać na tezy i manipulacje aktywistów LGBT? Co jest największym zagrożeniem dla ładu społecznego i prawnego? – pyta Agnieszka Marianowicz – Szczygieł, która odpowiedzi zawarła we wspomnianej publikacji i przedstawi je podczas wykładu w kościele. 

Jak czytamy w zapowiedzi publikacji wydanej przez Centrum Życia i Rodziny, „autorzy zmierzyli się w niej z popularnymi sloganami i tezami rozpowszechnianymi przez środowiska i organizacje promujące ruch LGBT”. – Dowiemy się z niej też, dlaczego ideologia LGBT oraz gender są groźne dla społeczeństwa; czym w rzeczywistości jest płeć społeczno-kulturowa; czy polskie prawo wystarczająco chroni rodzinę, a także dowiemy się jak niebezpieczna jest edukacja seksualna oraz w jaki sposób uporać się z językowymi manipulacjami ideologów LGBT – czytamy w zapowiedzi broszury.

Wydawca publikacji informuje, że można ją pobrać ze strony www.teczowautopia.pl, a także zamówić w wersji papierowej. 

RED

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w News